0

ČLENSTVO

AKÉ SÚ MOJE VÝHODY AKO ČLENA RESTART BURGER® REWARDS?

Ako členovi programu ti ponúkame množstvo výhod, ktoré môžeš využívať pri návštevách reštaurácii. Rôzne zľavy a bezplatné nákupy, na vašom účte. Okrem toho budeš ako prvý informovaný o novinkách a akciách v reštauráciách Restart Burger.

KOĽKO STOJÍ ČLENSTVO?

AKO SA MOŽEM ZAREGISTROVAŤ?

AKÉ SÚ ÚROVNE ČLENSTVA?

MÔŽE MI ZANIKNÚŤ ČLENSTVO?

AKO MOŽEM ZRUŠIŤ ČLENSTVO?

Vernostná karta

ČO JE VERNOSTNÁ e-KARTA?

Vernostná e-Karta slúži na evidenciu nákupov v reštauráciách Restart Burger a preto je potrebné ju predložiť pri každom nákupe pri platení účtu obsluhujúcemu personálu. Po každom nákupe sú vám na ňu pripočítané hviezdy.

Bez predloženia vernostnej karty nie je možné načítať vaše body. Toto neplatí ak svoj nákup realizujete prostredníctvom internetovej stránky, kde ste sa vopred prihlásil do svojho účtu.

Vernostnú e-Kartu môže používať iba jedna osoba, na ktorú je karta evidovaná. Na vašu osobu može byt vydaná iba jedna Vernostná karta. Vernostná karta je neprevoditeľná na inú osobu.

Každý držiteľ Vernostnej e-Karty sa týmto zaväzuje poskytnúť spoločnosti Munet group, s.r.o. ako prevádzkovateľovi vernostného programu súčinnosť v prípade podozrenia na neoprávnené použitie, a to najmä hodnoverne preukázať svoju totožnosť v rozsahu meno a priezvisko, predložením dokladu totožnosti (napríklad občiansky preukaz, vodičský preukaz) príslušnému zamestnancovi prevádzky za účelom overenia identity držiteľa Vernostnej karty. Ak sa po preukázaní totožnosti zistí, že zákazník nie je držiteľom Vernostnej karty, personál prevádzky je oprávnený odmietnuť prijať danú vernostnú e-Kartu. V prípade, že sa daný držiteľ Vernostnej karty dokladom totožnosti odmietne preukázať, personál prevádzky je oprávnený odmietnuť akceptovať predmetnú Vernostnú e-Kartu.

Vernostnú e-Kartu je možné uplatniť iba na súkromné účely, kde max. počet osôb nepresahuje 15 osôb. Pri vyššom počťe osôb je potrebné kontaktovať manažéra prevádzky.

Vernostnú e-Kartu nie je možne použiť (načítanie bodov, platba bodmi, uplatnenie zľavy) pri platbe na faktúru (kompletnej, zálohovej, čiastkovej či pri platbe zvyšku účtu v hotovosti).

AKO ZÍSKAM VERNOSTNÚ KARTU?

KDE MÔŽEM VYUŽIŤ VERNOSTNÚ e-KARTU?

AKO SA NAJLAHŠIE PRIHLÁSIŤ K MOJEJ e-KARTE?

POTREBUJEM VERNOSTNÚ KARTU NA NÁKUP CEZ E-SHOP?

AKO MOŽEM ZRUŠIŤ VERNOSTNÚ KARTU?

Hviezdy a Odmeny

AKO ZÍKAM HVIEZDY?

Princíp zbierania Hviezd je veľmi jednoduchý. Stačí ak pri vyžiadaní účtu predložíte svoju Vernostnú e-Kartu obsluhujúcemu personálu a požiadate o pridelenie Hviezd za aktuálny nákup. Hviezdy nie je možné priradiť spätne po zaplatení vášho účtu. 

Na Vernostnú e-Kartu sa vám v tom momente pripočíta 1 Hviezda za každé 1 Euro vášho nákupu. Vernostné Hviezdy je možné zbierať aj v prípade, keď svoj nákup platíte darčekovou poukážkou.

Nezabudnite vytiahnuť svoju e-Kartu už vtedy, keď si vypýtate účet, inak si výhody Restart Burger Rewards neužijete naplno.

ČO SÚ RESTART STAR A AKO ICH MÔŽEM ZÍSKAŤ?

ČO SÚ HAPPY STAR A AKO ICH MÔŽEM ZÍSKAŤ?

ČO SÚ BONUS STAR A AKO ICH MÔŽEM ZÍSKAŤ?

AKO SKONTROLUJEM AKTUÁLNY STAV HVIEZD NA KARTE?

ZÍSKAM HVIEZDY AJ NAKUPOM CEZ E-SHOP?

AKO MÔŽEM UPLATNIŤ SVOJE ODMENY??

AKÚ VÝŠKU ODMIEN MÔŽEM VYUŽIŤ?

Čo by som mal vedieť o Darčekovej karte?

Čo je Darčeková karta?

Je to skvelý darček pre Vašich blízkych, kolegov, priateľov ktorý poteší, pri každej príležitosti.

Kde môžem kúpiť kartu?

Aká je minimálna a maximálna čiastka dobitia?

Aká je doba platnosti kreditu?

Umožňuje karta uhradiť iba časť nákupu?

Môžem svoju darčekovú kartu použiť dvakrát?

Ponúkate karty, ktoré by sme mohli využiť ako možnú formu odmeny zamestnancov?

Aký je rozdiel medzi vernostnou e-kartou a darčekovou kartou?

Ak darujem kartu, môže ju obdarovaný vrátiť alebo vymeniť za hotovosť?

Ako nahlásiť chybu či stratu karty?

Čo by som mal vedieť o kupónoch?

Čo je to kupón a pre koho sú určené?

Kupóny sú jednorazová akciová ponuka, ktorej nevyužitie by bola veľká chyba. Naše kupóny môžete použiť buď pri objednávaní cez internet, alebo priamo pri nákupe v našich prevádzkach. 
Kupóny sú tu pre všetkých zaregistrovaných, tak neváhaj a registruj sa! 

Ako si môžem kupóny aktivovať / uplatniť?

V ktorej prevádzke je možné kupón použiť?

Čo sa stane s nevyčerpanými kupónmi?

Získam za využitie kupónov hviezdy?

Registrácia

Muž    Žena
   Súhlasím s Obchodnými podmienkami.