Ubytovanie v historickom centre Spišskej Soboty

Ubytovanie v Penzióne Restart House - Spišská Sobota vám umožní spojiť kultúru, prírodu a pohodlie do jedinečného pobytu. Rezervertujte si pobyt cez naše web stránky, kde vám môžeme garantovať najnižšiu cenu a zárovaň je pripravený aj jednoduchý a rýchly check-in a check-out proces, aby sme vám ušetrili čas a umožnili vám plne využiť váš čas v Spišskej Sobote. 

Použite promo kód: WINTER24 a získajte zľavu 20%

 


UBYTOVANIE

UbytovanieRestart House - Spišská Sobota je miestom, kde sa môžete cítiť ako doma, ale zároveň zažiť jedinečný historický charakter tohto úžasného miesta. Nachádzame sa v srdci Spišskej Soboty, ktorá je známa svojou starobylou architektúrou a bohatou históriou.

Našich 10 štýlových izieb je navrhnutých s maximálnym ohľadom na vaše pohodlie na cestách - ortopedické matrace na sladký spánok, 100% nefajčiarské izby, 40" Led Tv s bohatým výberom satelitných programov či vysoko rýchlostné Wifi na každej izbe.  Naše izby sú síce menšie zato dobre vybavené, čo vám poskytne komfortný odpočinok po dlhom dni. Uvedomujeme si, že naša budova je historická a zachováva svoj autentický charakter, čo ju robí tak krásnou a jedinečnou, ale zároveň nie najvhodnejšou pre ľudí s telesným obmedzením a malými deťmi.

V Restart House - Spišská Sobota si môžete vychutnať pobyt plný histórie, a dobrodružstva na cestách.  Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že aj napriek menším izbám a užším chodbám odrážajúcich architektúru z konca 18 storočia si u nás nájdete pohodlie a načerpáte energiu do daľšieho dňa. 

Check-In:        od 14:00h do 22:00h
Check-Out:    do 10:00h
Neskorý Check-Out: Možný po dohode na recepcii

RECEPCIA

Denne od 11:00h do 22:00h - On Call  ( +421 918 305 001 )
Rezervertujte si pobyt cez naše web stránky, kde je pripravený aj jednoduchý a rýchly check-in a check-out proces, aby sme vám ušetrili čas a umožnili vám plne využiť váš čas v Spišskej Sobote.

PARKOVANIE

Parkovanie pred Restart House - Spišská Sobota je bezproblémove v každú hodinu na verejnom parkovisku. Parkovanie je bezplatné počas celého dňa.

DOMÁCE ZVIERATA

Aj keď zvieratá veľmi milujeme, v Restart House sme sa rozhodli zachovať pre naších hostí prostredie bez alergií a preto pobyt so zvieratami nieje povolený.

REŠTAURÁCIA

Súčasťou Restart House Spišská Sobota je aj štýlovo zariadená reštaurácia Restart Burger so širokou ponukou hamburgerov, grilovaných rebierok či kuracích krídedeľok pestrých chutí. Kuchári denne pripravujú viac ako 25 druhov hamburgerov od nuly. Všetky hamburgery sú vyrábané ručne zo 100% hovädzieho mäsa, ktoré zmiešajú s výberom čerstvých surovín a korenín pred tým, ako plameň grilu na zákazku vytvorí najlepšie chutiaci hamburger práve pre Vás. Na svoje si zaručene prídu aj milovníci tekutých chutí, lebo na výber sa im ponúka viac ako 50 druhov rumov či whisky. A samozrejme nezabúdame ani na pivkárov.

LOKALITA

Tento útulný penzión sa nachádza v elegantnej prímestskej historickej štvrti Spišská sobota (UNESCO) len na skok od centra mesta poprad, Vysokých Tatier, či termálnych kúpalisk.