Alex Burger

€11,55 €9,63 bez DPH
Dostupné

Zloženie: hov. mäso, hermelín, cheddar syr, swiss syr, údená krkovička, cibuľové krúžky, domáca BBQ omáčka,  volské oko, restart dressing,

V cene burgru sú už zahrnuté zemiakové lupienky 

Detailné informácie

Podrobný popis

Alex Burger je koruna našej ponuky, naozajstný kráľ medzi burgrami. Začíname s výberovým kúskom hovädzieho mäsa, ktoré prípravujeme s láskou a starostlivosťou. Naše tajné receptúry nám umožňujú dosiahnuť dokonalú šťavnatosť a chuť. Ale to je len začiatok.

Pokračujeme vrstvami šťavnatého hermelínu, syra cheddar a swiss, ktoré dodávajú Alex Burgeru nezameniteľnú textúru a bohatú chuť. Pridávame tiež údenú krkovičku a chrumkavé cibuľové krúžky, ktoré robia každému kúsku neodolateľným zážitkom.

Ale nekončíme tu. Naša domáca BBQ omáčka prinesie do celého jedla nádych jedinečného pikantného aróma. Aby sme celé toto umelecké dielo dokončili, pridávame volské oko a našu špeciálnu Restart Dressing, ktorá tomuto burgeru dodáva posledný, no dôležitý záblesk geniality.

Alex Burger je viac ako len jedlo, je to zážitok. Takže si dajte čas a doprajte si niečo výnimočné. Príďte a ochutnajte ho v našej reštaurácii Restart Burger, aby ste zažili ten pravý burgerový raj.

Dodatočné parametre

Kategória: Burgre
Hmotnosť: 0.385 kg
Druh burgra: Hovädzí burger
Ingrediencie: Volské oko, Údená Krkovička, Cibuľové krúžky
Obsahuje alergény:: Obilniny obsahujúce lepok, Vajcia, Mlieko, Horčica, Sézamové semená
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 15.5.2024
Maximálna pecka