Crispy Burger

€9,95 €8,29 bez DPH
Dostupné

Zloženie: kuracie mäso v chrumkavej müsli strúhanke, hermelín, majonéza, rancher dresing, kyslá uhorka, červená cibuľa

V cene burgru sú už zahrnuté zemiakové lupienky 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tu je náš Crispy Burger, pripravený špeciálne pre teba v našej reštaurácii Restart Burger! Tento burger je taký chrumkavý, že ti rozžiari deň a vyčarí úsmev na tvári, ver mi.

Ale poďme sa trochu pohrať s tými ingredienciami, však? Začneme s kuracím mäsom, ktoré sme zabalili do tej najchrumkavejšej müsli strúhanky, akú sme kedy videli. Je to ako malý tanec chrumkavej extázy na tvojom podnebí.

A čo by to bol za burger bez nášho milovaného hermelínu kráľa syrov? Tento krémový kráľ dodáva do každého kúsku tú správnu dávku bohatosti a lahodnosti, že by si chcel len plakať od šťastia. Ale nenechajme sa zastaviť! Majonéza a rancher dresing tvoria tú najlepšiu dvojicu v gastronomickej histórii, vedia si to poriadne užiť a nezabudnú na teba ani na chvíľu. Keď k tomu pridáme kyslé uhorky a trošku červenej cibule, aby sme dali celému tomu skvostu ešte viac kicku.

Tak ako? Si pripravený na túto chuťovú zábavu? Nechaj sa zlákať a príď ochutnať náš Crispy Burger, je to ako malá párty pre tvoje chuťové bunky! Vidíme sa v Restart Burger!

Dodatočné parametre

Kategória: Burgre
Druh burgra: Kurací burger
Ingrediencie: Syr

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: