Restart Burger

€11,55 €9,63 bez DPH
Dostupné

zloženie: hov. mäso, cheddar syr, slanina, BBQ omáčka, volské oko, burger majonéza, kyslá uhorka, paradajka & červená cibuľa

V cene burgru sú už zahrnuté zemiakové lupienky 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitaj v Restart Burger, posvätnom chráme chutí, kde sa nekladú hranice a kde každý kúsok je samým vrcholom gurmánskeho umenia! A aký je kráľ medzi našimi burgrami?  Už len pri jeho pohľade naň sa vaše chuťové bunky prebudia a začnú tancovať v očakávaní lahodného zážitku.

Pripravovať toto majstrovské dielo znamená uchopiť osvedčené a kvalitné suroviny pretože vieme, že len tie najlepšie ingrediencie si zaslúžia miesto na tvojom tanieri. Naša jedinečná kulinárska kompozícia začína s prvotriednym hovädzím mäsom, ktoré grilujeme s láskou a starostlivosťou, aby každý hlt bol jedinečným zážitkom. A potom prichádza cheddar, ktorý sa pomaly topí, tvoriac kaskádu krémového potešenia. Myslíte si, že to stačí? Tak to ani náhodou.

Volské oko, sa týči ako zlatá koruna na hlave gurmánskeho kráľa. Ale stačí jeden hryz a roztečie sa ako tekuté zlato, zaplavujúc každý kúsok tohto majstrovského diela s neuveriteľnou krémovosťou a plnosťou chutí.

Ale viete čo pridáva na pôsobnosti tomúto burgru? Je to slanina! Chrumkavá do slatista opečná slanina, ktorá dodáva každému hltu poriadnu dávku radosti a chuti. A nezabudnite na našu domácu BBQ omáčku, ktorá pripomína vôňu počas letných grilovačiek a zanecháva na vašom jazyku nezabudnuteľnú radosť a burger majonéza je tak krémová ako by  ani nebola z tohto sveta.

A pre tých ktorí sú trošku na čísla tak vedzte, že milovníci tejto klasiky už zjedli viac ako 315 000 kusov! Tak čo, si pripravený na túto legendu?

Už teraz čaká na teba v srdci Restart Burger!

Dodatočné parametre

Kategória: Burgre
Druh burgra: Hovädzí burger
Ingrediencie: Volské oko, Slanina, Syr
Obsahuje alergény:: Obilniny obsahujúce lepok, Vajcia, Mlieko, Horčica, Sézamové semená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: