La Trappe Tripel 0,33l

€3,45
Dostupné
La Trappe Tripel je belgické trappistické pivo, ktoré je vyrábané v holandskom trappistickom pivovare Koningshoeven, známom tiež ako Pivovar La Trappe. Tento pivovar je jedným z mála na svete, ktoré môžu používať označenie "trappistické pivo", čo znamená, že je vyrábané pod dohľadom trappistických mníchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

La Trappe Tripel je silná belgická blonde ale s bohatou históriou a tradičným receptúrou. Je to pivo s vysokým obsahom alkoholu, typicky sa pohybuje okolo 8-9 % objemu alkoholu, čo prispieva k jeho robustnému charakteru a plnému telu. Toto pivo má jasne zlatú farbu a bohatú, komplexnú chuťovú paletu. Je známe svojou sladkou, ovocnou chuťou, ktorá je doplnená jemnými korenistými a kvasinkovými tónmi. La Trappe Tripel je dobre vyvážená, s miernou horkosťou a jemnou sladkou dochuťou.

La Trappe Tripel sa často podáva v charakteristickom kalichovom pohári, ktorý pomáha uvoľniť aroma a zachovať bohatú penovú penu. Je to pivo, ktoré je ideálne na pomalé pitie a degustáciu, ako aj na spárovanie s rôznymi jedlami, vrátane syrov, šalátov, rýb alebo pikantných jedál.
Celkovo je La Trappe Tripel ocenovaný pre svoju vynikajúcu kvalitu a autentický trappistický charakter. Je to pivo, ktoré si zaslúži miesto medzi milovníkmi belgických tradičných pív a je obľúbeným výberom pre tých, ktorí hľadajú vysoko kvalitné a autentické pivné zážitky.

Dodatočné parametre

Kategória: Pivotéka
Druh nápoja: Pivo
Pôvod piva: Holandsko
Typ piva: Abbey tripel, Trappist

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: