Westmalle Dubbel 0,33l

€3,45
Dostupné
Westmalle Dubbel je belgické pivo vyrábané v kláštore Abdij Onze-Lieve-Van-de-Goede-Hoop, známom tiež ako Westmalle Abbey, ktorý sa nachádza v belgickom meste Malle. Patrí medzi ikonické belgické pivá a je jedným z najznámejších trappistických pivovarov na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dubbel je jeden zo štýlov belgického piva, ktorý je známy svojou strednou farbou, plnou chuťou a vysokou pitnosťou. Westmalle Dubbel má typickú hnedú farbu s rubínovými odtieňmi a krémovú penovú hlavu. Jeho chuť je bohatá a komplexná, s tónmi karamelu, tmavého ovocia, suchých hrozienok a jemného korenistého korenia.
Pivo je vyrábané s použitím tradičných postupov trappistického pivovarníctva a kvalitných surovín, čo mu dáva autentický charakter a vynikajúcu kvalitu. Obsah alkoholu sa pohybuje okolo 7 % objemu alkoholu, čo ho robí ideálnym pivo na pomalé pitie a degustáciu. Westmalle Dubbel je často uznávané pre svoju vynikajúcu rovnováhu chuti a pitnosti, čo ho robí obľúbenou voľbou medzi milovníkmi belgického piva. Je to pivo, ktoré si zaslúži miesto medzi najlepšími pivami na svete a je ikonou belgického pivovarníctva a trappistického dedičstva.

Dodatočné parametre

Kategória: Pivotéka
Druh nápoja: Pivo
Pôvod piva: Belgicko
Typ piva: Trappist, Abbey dubbel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: