La Trappe Blond 0,33l

€3,45
Dostupné
La Trappe Blond je belgické pivo vyrábané v holandskom trappistickom pivovare Koningshoeven, známom tiež ako Pivovar La Trappe. Toto pivo je zlatisté, ležiace niekde medzi svetlým ale a blond ale, s bohatou históriou a tradíciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

La Trappe Blond má charakteristickú svetlozlatú farbu s pevnou penou. Jeho chuť je osviežujúca, s jemnými ovocnými tónmi, kvasinkovou prítomnosťou a miernou horkosťou. Je to ľahko piteľné pivo s vyváženou chuťovou paletou, ktorá je zároveň plná a osviežujúca.

Toto pivo sa vyrába s použitím tradičných receptúr a techník trappistického pivovarníctva, čo mu dáva autentický charakter a kvalitu. La Trappe Blond je často konzumovaná ako osviežujúci nápoj samotná, ale skvele dopĺňa aj rôzne jedlá, vrátane syrov, rýb a kuracieho mäsa.
Okrem svojej vynikajúcej chuti je La Trappe Blond aj jedným z mála piv, ktoré sa môžu pýšiť označením "trappistické pivo", čo znamená, že je vyrobené v trappistickom kláštore pod dohľadom mníchov. To z neho robí zvláštnu a obdivuhodnú voľbu pre tých, ktorí hľadajú nielen vynikajúce pivo, ale aj hlbší zážitok s historickými a kultúrnymi koreňmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Pivotéka
Druh nápoja: Pivo
Pôvod piva: Holandsko
Typ piva: Belgický ALE, Trappist

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: