Double Decker Burger

€16,95
Dostupné

Zloženie: 2 x hov. mäso, cheddar syr, grilovaný hermelín, slanina, volské oko, domáca BBQ omáčka, burger majonéza, kyslá uhorka,

V cene burgru sú už zahrnuté zemiakové lupienky 

Detailné informácie

Podrobný popis

Double Decker Burger je ale úplne iná liga. Je to skutočný gigant medzi burgrami. Double Decker Burger je ako prehliadka v poschodovóm autobuse, ktorý vás vozí tu a tam na nepoznané časti Londýna. Každý kúsok, každý hlt, je ako nová kapitola dobrodružstva.

Začneme teda hneď z ostra a to dvojitou dávkou šťavnatého hovädzieho mäsa, ktoré je precízne s láskou grilované do dokonalého šťavnatého stavu a tak vám pripraví pri prvom hryze požehnaný výbuch v ústach.

Ale to ešte nie je všetko! Medzi tie dve vrstvy mäsa zakomponujeme plátky cheddar syra, ktoré sa počas procesu pečenia rozplynú do hlbokého, krémového mora rozkoše. Držte sa, pretože na tejto palube tiež nechýba šťavnatá  Anglická slanina, ktorá svojím korenistým šmrncom vytvára harmonický tanec chuťových pohárikov.  
A práve v tomto momente, keď sa zdá, že už nemôže byť lepšie, sa stane zázrak - do centra tohto skvostu sa pridáva grilovaný hermelín a roztekajúce sa volské oko. Jeho bohaté, krémové žĺtko sa pomaly mieša s ostatnými ingredienciami, vytvárajúc lahodnú, roztekajúcu sa symfóniu.

Double Decker Burger nie je len o výnimočnej chuti, je to skutočná žúrka pre vaše chuťové poháriky, jedinečná explozia chutí a textúr, ktoré vás vtiahnu do sveta burgrov ako žiadny iný. Takže ak ste pripravení na dobrodružstvo, neváhajte a zájdite k nám do Restart Burger a ochutnajte tento divoký a štýlový kúsok!

Dodatočné parametre

Kategória: Burgre
Druh burgra: Hovädzí burger
Ingrediencie: Volské oko, Slanina, Syr
Obsahuje alergény:: Obilniny obsahujúce lepok, Vajcia, Mlieko, Horčica, Sézamové semená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: