Boulevard Tank 7 0,33l

€3,95
Dostupné
Boulevard Tank 7 je americký štýl piva z pivovaru Boulevard Brewing Company, ktorý sídli v Kansas City v štáte Missouri. Toto pivo je charakteristické svojou komplexnou chutou a bohatým arómou, čo získalo veľkú popularitu medzi milovníkmi remeselného piva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tank 7 je tzv. "farmhouse ale", inšpirované belgickým pivným štýlom Saison. Jeho názov odkazuje na jeden z tankov v pivovare, kde sa toto pivo prvýkrát varilo a zrážalo. Pivo je typicky svetlé a má vyšší obsah alkoholu, obvykle sa pohybuje okolo 8 % objemu alkoholu.
Jedným z výrazných prvkov Tank 7 je jeho chuťový profil. Pivo ponúka kombináciu ovocných, koreňových a citrusových tónov, doplnených ľahkou kvasinkovou charakteristikou. Aj keď je Tank 7 horké, jeho horkosť je dobre vyvážená s ovocnými a koreňovými tónmi, čo vytvára veľmi osviežujúci a príjemný zážitok.
Tank 7 je často odporúčaný ako skvelý spoločník k rôznym pokrmom, vrátane pikantných jedál, grilovaného mäsa a syrov. Je to tiež skvelá voľba pre tých, ktorí si chcú vychutnať chutné pivo samostatne.

Celkovo je Boulevard Tank 7 cenený pre svoju kvalitu, originalitu a vynikajúcu chuť. Jeho silný charakter a bohatá aróma z neho robia obľúbenú voľbu medzi milovníkmi remeselného piva, ktorí hľadajú nezabudnuteľný pivný zážitok.

Dodatočné parametre

Kategória: Pivotéka
Druh nápoja: Pivo
Pôvod piva: USA
Typ piva: Farmhouse ALE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: