Hardcore Burger

€11,55
Dostupné

Zloženie: hovädzie mäso, mozzarella syr, pepperoni, jalapeňos, paradajka & červená cibuľa, chilli majonéza, chilli BBQ omáčka

V cene burgru sú už zahrnuté zemiakové lupienky 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Tento burger je ako ohnivý tanec na vašom jazyku, pripravený vám priniesť vášnivú chuť Talianska priamo do srdca.

Začnime s hovädzím mäsom, ktoré je ako horkokrvné zviera. Jeho sila a vášeň sú základom celej tejto symfónie, pripravenej vám priniesť autentický pocit slnečného juhu.

Ach, mozzarella! Tento taliansky klenot je ako jemný dotyk vášho milovaného, neskutočne krémový a nezabudnuteľne chutný. Jeho prítomnosť dodáva každému kúsku nezameniteľnú taliansku eleganciu. Ale tu nekončíme, priatelia. Pepperoni a jalapeňos sú naši temperamentní spoločníci, ktorí dodávajú tomuto burgru horúci nádych talianskej vášne. Ich pikantná energia vám dáva pocítiť tú pravú silu talianskej chuťovej bomby.

A na vrchole tohto ohňového zážitku - paradajka a červená cibuľa. Tieto ingrediencie sú ako jasné slnko nad Toskánskom, osviežujúce a plné života, pripravené vám priniesť radostnú atmosféru talianskych pláží.  A na záver, naše omáčky - chilli majonéza a chilli BBQ omáčka. Ich pikantná sladkosť a korenistá intenzita sú ako vášnivé tanec v talianskom večeri, plný lásky a nadšenia.

Tak čo, priatelia, pripravení na túto horúcu taliansku jazdu? Pripojte sa k nám a ochutnajte náš Hardcore Burger -  v každom hlte! Buon appetito!

Dodatočné parametre

Kategória: Burgre
Druh burgra: Hovädzí burger
Ingrediencie: Syr, Chilli, Pepperoni
Obsahuje alergény:: Obilniny obsahujúce lepok, Vajcia, Mlieko, Horčica, Sézamové semená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: